top of page

Regeneracja przekładni kierowniczych

Oferujemy regenerację przekładni kierowniczych samochodów ciężarowych wszystkich wiodących marek. Prawidłowo przeprowadzony proces regeneracji pozwala na uzyskanie znakomitych parametrów, w żaden sposób nie odbiegających od tych, którymi charakteryzują się nowe przekładnie. W tym celu korzystamy wyłącznie z części zamiennych pochodzących od dostawców współpracującym z nami od wielu lat. Regeneracja przekładni kierowniczej wykonana jest z użyciem materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu zyskujemy pewność niezawodności w każdych warunkach. Na naprawione elementy udzielamy gwarancji bez limitu kilometrów. Po regeneracji przekładni kierowniczej poddajemy ją dokładnym testom, aby mieć pewność, że jest sprawna i działa jak należy. W tym celu korzystamy z nowoczesnej stacji diagnostycznej.

Regeneracja przekładni

Wykorzystujemy nowoczesną technologię popartą latami doświadczenia, aby każda regeneracja przekładni kierowniczej samochodu ciężarowego przebiegła sprawnie, szybko i pomyślnie. Jest to proces skomplikowany, składający się z wielu etapów. Na samym początku wykonujemy demontaż, aby dokładnie ocenić stan zużycia poszczególnych części – w szczególności ślimacznicy, wałka rozdzielacza i wałka głównego. Następnie myjemy podzespoły i piaskujemy obudowę. Wymieniamy wszystkie niezbędne elementy na nowe, a części zakwalifikowane do naprawy szlifujemy. Po wszystkim składamy przekładnię w całość i przeprowadzamy regulację a następnie kontrolę szczelności oraz luzów przy wysokim ciśnieniu 150 barów.

Jesteśmy przekonani, że zregenerowane przekładnie kierownicze będą działały bez zarzutu i nigdy Państwa nie zawiodą. Nieustannie uzupełniamy nasze stany magazynowe, dzięki czemu możemy zaproponować ekspresowe terminy realizacji. W procesie regeneracji korzystamy ze specjalistycznych maszyn, co pozwala nam nie tylko osiągać doskonałe efekty, ale utrzymać ceny naszych usług na atrakcyjnym poziomie. W razie jakichkolwiek pytań związanych z regeneracją przekładni kierowniczych samochodów ciężarowych i dostawczych, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

bottom of page